Piłka pufa 450L, 100cm SZEROKOŚĆ XXL

Nowy

Pufa piłki dla dorosłych i dla dzieci. Doskonały prezent.

Więcej szczegółów

4472 Przedmioty

95,00 zł

  • Wypełenie granulatem EPS
  • Standardowe wypełnienie mieszanką

Add to wishlist

Więcej informacji

Pufa soccer XXL 450l

Do zdefiniowania kolorów pufy można posłużyć się ostatnim zdjęciem z galerii. Jest to próbnik z nazwami kolorów, pierwszy kolory jest dominujacy. 

Pufa wykonana jest ze skóry ekologicznej 1-go gatunku – dollaro, szyta maszynowo specjalnymi nićmi do produktów skórzanych. Piłka wypełniana jest ciśnieniowo co gwarantuje odpowiedni poziom ubicia, kształt oraz sprężystość. W zależności od upodobań pufę można otworzyć zamkiem błyskawicznym, zabezpieczonym zamknięciem typu rzep i odsypać\dosypać materiału wypełniającego. Rozmiar piłki dedykowany jest dla użytkowników dorosłych oraz dzieci >7lat.

Standardowym wypełnieniem  jest mieszanka wypełnieniowa: maszynowo mielony styropian z domieszką pianki. Zastosowanie tych materiałów wydłuża żywotność wypełnienia i nie trzeba z czasem go uzupełniać – zalecane jest dla dzieci przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Opcjonalnym wypełnieniem jest granulat EPS – praktyczniejszy i wytrzymalszy w użytkowaniu dla osób powyżej 70kg ,nie ugina się podczas siadania i jest stabilniejsze + 15zł.

 

ZALETY PUFY:

- mobilność i bardzo mała waga piłki (ok 6kg) co sprawia że możemy ja przenieść i umiejscowić gdziekolwiek zapragniemy, w domu, mieszkaniu, tarasie czy w ogrodzie.

- idealna forma prezentu/podarunku dla bliskich, fanów piłki nożnej i nie tylko.

- praktyczność i łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy ja przetrzeć wilgotną szmatką aby plamy zniknęły i powrócił dawny blask.

- wypełnienie daje poczucie komfortu, pozwala odpocząć, zrelaksować się po ciężkim dniu

 

PUFA – PIŁKA MA BARDZO WIELE ZASTOSOWAŃ PRAKTYCZNYCH, MOŻEMY NA NIEJ:

· Siedzieć

· Leżeć

· Pracować

· Medytować

· Czytać, grać

Piłka pufa 450L XXL Soccer Chair

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Piłka pufa 450L, 100cm SZEROKOŚĆ XXL

Piłka pufa 450L, 100cm SZEROKOŚĆ XXL

Pufa piłki dla dorosłych i dla dzieci. Doskonały prezent.

Napisz opinię

Produkty powiązane