do wyboru mamy dwa wypełnienia, jedno w cenie standardowej i jedno za dopłatą.

Mieszanka piankowo-styropianowa (standard) to mieszanka zmielonych materiałów gąbkowych i regranulatu, pufa z tym wypełnieniem jest miękka, komfortowa i przede wszystkim trwała. Jest polecana głównie dla dzieci ze względu na swoją trwałość. Dla osób dorosłych o wysokiej wadze pufa z tym wypełnieniem może okazać się zbyt miękka, nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu pufy.

Granulat EPS (za dopłatą) to styropian o idealnej strukturze kulki, jest atestowany i pochodzi prosto od producenta. Wypełnienie to jest bardzo komfortowe, kulki idealnie układają się pod ciężarem ciała. Jest to nasze najwygodniejsze wypełnienie, jednak nie jest ono trwałe- styropian wraz z użytkowaniem zmniejsza swoją objętość.

W razie skorzystania z wypełnień styropianowych i ubytków, w ofercie mamy regranulat i granulat EPS w korzystnej cenie. Samemu można regulować ilość wypełnienia ponieważ każda pufa ma zamek i rzepkę dzięki którym bez problemu można dostać się do środka pufy.

Z doświadczenia możemy doradzić że najlepszym rozwiązaniem dla dziecka jest mieszanka piankowo-styropianowa a dla osoby dorosłej granulat EPS.