SAKO XXL 300L Z PODNÓŻKIEM

Nowy produkt

Fotel relaksacyjny sako z podnóżkiem. Polecany dla dzieci jak również dla dorosłych.

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

FOTEL SAKO 300L z PODNÓŻKIEM

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: BEZFTALANOWA EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE:  GRANULAT EPS (STANDARD)

WYMIARY: 110x80cm, 300L; 40x25cm (PODNÓŻEK)

GWARANCJA PRODUCENTA: 2 LATA

KRÓTKI OPIS PRODUKTU:

Oferowany produkt to fotel sako standard z podnóżkiem. Jego wymiary to 110cm wysokości oraz 80cm średnicy podstawy, ma 300L objętości. Wymiary podnóżka to 40cm średnicy oraz 25cm wysokości. Fotel jest standardowo wypełniony granulatem polistyrenowym EPS - aktywnymi kulkami styropianowymi, które łatwo dopasowują się do kształtu sylwetki. Sako jest meblem bezszkieletowym, przez producenta zalecane jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Materiały z których została wykonana - ekoskóra oraz granulat EPS - posiadają atest PZH. 

Fotel jest idealnym prezentem dla każdego - świetnie nadaje się zarówno do odpoczynku, jak do nauki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, daje wysokie poczucie komfortu. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, dlatego można go używać zarówno w domu jak i na zewnątrz. Jego forma zastosowania nie ogranicza się tylko dla domu - fotele te z powodzeniem użytkowane są też przez różnego rodzaju placówki oświatowe, świetlice czy też ośrodki wypoczynkowe i zdrowotne.

Sako dostępne w dwudziestu wersjach kolorystycznych, do wyboru przy zakupie. 

PODNÓŻEK

Dajemy możliwość wyboru podnóżka w dowolnych kolorach i jednym z czterech proponowanych przez nas kształtów: małej pufy piłki nożnej (35L), małej pufy piłki koszykówki (35L), pufy roller (40x25cm) lub pufy kwadrat (40x40x25). Jeśli nie otrzymamy informacji na temat kształtu i kolorów podnóżka, do zestawu dołączymy pufę roller w takiej samej konfiguracji kolorystycznej jak duża. Wypełnienie podnóżka w standardzie to mieszanka piankowo-styropianowa, na życzenie może być wypełniony regranulatem styropianowym lub granulatem EPS w tej samej cenie. Informacje na temat niestandardowych kształtów, wypełnień oraz kolorów należy wpisać przy składaniu zamówienia w polu “wiadomość do Sprzedającego”.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SAKO XXL 300L Z PODNÓŻKIEM

SAKO XXL 300L Z PODNÓŻKIEM

Fotel relaksacyjny sako z podnóżkiem. Polecany dla dzieci jak również dla dorosłych.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii