Trójkolorowa PUFA PIŁKA 450L 100cm+ Podnóżek

Nowy produkt

Trójkolorowa pufa piłka XXL 100cm  + podnóżek dla dorosłych i dla dzieci.

Więcej szczegółów

1367 Przedmioty

111,00 zł brutto

 • Wypełnienie granulatem EPS
 • Standardowe wypełnienie mieszanką
 • (Błękitno-czarno)-biała
 • (Granatowo-czerwono)-biała
 • (Czerwono-czarno)-biała
 • (Czerwono-czarno)-żółta
 • (Granatowo-żółto)-biała
 • (Limonkowo-czarno)-biała
 • (Różowo-fioletowo)-biała
 • (Różowo-grafitowo)-biała
 • Inna konfiguracja(deklaracja własna)

PIŁKA PUFA 450L + PODNÓŻEK GRATIS!

ze 100% SKÓRY EKOLOGICZNEJ

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: 100% BEZFTALANOWA EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE: MIESZANKA PIANKOWO-STYROPIANOWA (STANDARD), REGRANULAT STYROPIANOWY - DO WYBORU, LUB GRANULAT EPS ZA DOPŁATĄ

WYMIARY: 100x100x60 450L (PUFA), 35-40CM, 35L (PODNÓŻEK)

KRÓTKI OPIS PRODUKTU:

Przedmiotem aukcji jest piłka pufa o pojemności 450L z gratisowym podnóżkiem! Wersję kolorystyczną można wybrać dowolnie zaznaczając odpowiednią opcję przy zakupie lub wybierając kolory z palety barw znajdującej się w galerii. Instrukcję dot. dobierania kolorów opisujemy w tekście poniżej. Wymiary pufy to 100cm szerokości, 100cm głębokości oraz 60cm wysokości. Należy pamiętać, że pufa jest meblem bezszkieletowym, dlatego jej wymiary mogą się zmieniać w zależności od wagi osoby użytkującej oraz ułożenia pufy. Pufa jest standardowo wypełniona mieszanką sprężystych materiałów do produkcji mebli, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania lub regranulatem styropianowym - do wyboru. Możliwe jest również wybranie wypełnienia granulatem EPS lecz wtedy zestaw jest 15zł droższy. Materiały z których została wykonana są bezpieczne dla ludzi i środowiska, ekologiczna skóra posiada atest PZH.

Pufy w tym rozmiarze zalecane są zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych, najlepiej od 7 roku życia. Są doskonałym pomysłem na prezent przy okazji różnych uroczystości: urodzin, dnia dziecka czy pierwszej komunii. Pufa to również świetny pomysł, by ciekawie i z pomysłem urządzić swoje mieszkanie.WERSJE KOLORYSTYCZNE PRODUKTU

Ważne! Po zakupie należy potwierdzić wybrany przez siebie kolor w wiadomości do Sprzedającego. Wybierając go, należy posługiwać się nazwami kolorów z zamieszczonego w galerii wzornika, ewentualnie można podać jego numer.

Próbnik kolorów EGATO

Pufy są trójkolorowe, umożliwiamy wybór kolorów w zależności od upodobań oraz potrzeb. Wybór koloru oznaczamy tylko tak jak w przykładach przedstawionych na zdjęciach. Na przykład, w (różowo-grafitowo)-białej pufie dominują szcześciokątne łaty w kolorach różu i grafitu. Kolory muszą być oddzielone pięciokątami - trzecim kolorem, w tym przypadku białym. Własne kompozycje kolorystyczne należy definiować tylko według takiego przykładu.

Ułożenie łatek sześciokątnych jest losowe. Niestandardowe ułożenie kolorów możliwe jest tylko po uzgodnieniu takiej wersji ze Sprzedającym.

Obecnie, na rynku dominują jasne, pastelowe barwy, które rozświetlają wnętrza i sprawiają, że nasz dom emanuje ciepłem. Pufa pozwoli Państwu lekko, bez nadmiernego wysiłku i niskim kosztem odświeżyć i rozjaśnić wnętrze swojego domu.

Uwaga! Dla zainteresowanych jakością naszego materiału oraz wyglądem kolorów “na żywo”, przygotowaliśmy specjalne próbniki, które możemy wysłać całkowicie za darmo! Wystarczy wysłać do nas wiadomość wraz z adresem, na który możemy wysłać próbnik.ZALETY PRODUKTU:

 1. Pufa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów WYŁĄCZNIE POLSKICH PRODUCENTÓW!

 2. Nasze produkty są lekkie, można je swobodnie przenosić w miejsca gdzie tylko zapragniemy.

 3. Eko-skóra posiada atest PZH, nasze produkty nie wpływają negatywnie na zdrowie ani środowisko. Dodatkowym atutem jest zastosowanie technologii bezftalanowej, dzięki której materiał spełnia najbardziej wymagające parametry obarczone rygorystycznymi normami; bezftalanowa ekoskóra zapewnia zdrowe, wolne od szkodliwych substancji warunki do użytkowania.

 4. Eko-skóra jest bardzo łatwa i praktyczna w utrzymaniu czystości. Aby usunąć zabrudzenia, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Plamy znikną, a pufa odzyska pierwotny blask.

 5. Pufy są meblami o konstrukcji bezszkieletowej, dlatego są bardzo bezpieczne dla najmniejszych pociech w naszych domach.

 6. Nasze produkty to idealna forma prezentu/podarunku dla naszych bliskich, nie tylko dla dzieci!

Nasze pufy mają bardzo wiele zastosowań praktycznych, możemy na nich:

 • siedzieć,

 • leżeć,

 • pracować,

 • medytować,

 • czytać,

 • grać,

 • mogą służyć jako zabawki edukacyjne dla dzieci.

Gwarantujemy najlepszą jakość wykonania naszych puf:

 1. Nie wykorzystujemy tanich, chińskich, świecących materiałów. Pufy wykonane są z najwyższej jakości surowców: skór, nici, zamków i rzep WYŁĄCZNIE POLSKICH PRODUCENTÓW!

 2. Ekoskóra cechuje się dużą wytrzymałością oraz nieścieralnością. Jej kolory są intensywne i żywe jak na zdjęciach. Używamy jednakowo mocnego materiału pierwszego gatunku, dzięki czemu możemy zagwarantować wykonanie produktów najlepszej jakości. Nasze skóry są bezftalanowe oraz posiadają atest PZH.

 3. Używamy tylko polskich nici, przeznaczonych specjalnie do wyrobów meblarskich. Nici te nie tylko cechują się sporą wytrzymałością, ale też zapewniają walory estetyczne i użytkowe ściegów i szwów.

 4. Przed wydostaniem się wypełnienia na zewnątrz chroni system zabezpieczający składający się z zamka suwakowego-błyskawicznego oraz rzep maskujących. Elementy te, pochodzące oczywiście od polskiego producenta, pozwalają również na  swobodne dostanie się do środka pufy, dzięki czemu samemu można zarządzać ilością wypełnienia.

Umożliwiamy samodzielny wybór wypełnienia w zależności od potrzeb:

 1. Standardowym wypełnieniem jest mieszanka sprężystych materiałów do produkcji mebli. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów, pufa po odkształceniu wraca do swojego pierwotnego stanu. Materiały te są bardzo żywotne dzięki czemu pufy są bardzo trwałe - nie ma potrzeby częstego uzupełniania wypełnienia! W odniesieniu do zwykłego regranulatu styropianowego, zastosowanie mieszanki daje dużo lepsze efekty za jeszcze mniejszą cenę! Mieszanka polecana jest głównie dla dzieci ale też dla osób o wadze nie przekraczającej 80kg.

 2. Na życzenie w tej samej cenie możemy wypełnić pufę regranulatem styropianowym.

 3. Dla wymagających oferujemy wypełnienie granulatem EPS. Granulat pochodzi od polskiego producenta, jest surowcem pierwszej jakości. Granulki styropianowe sprawiają że pufa idealnie układa się pod ciężarem ciała, jest twarda i bardzo wygodna. Granulat ten zalecany jest głównie dla osób dorosłych, używamy go również w standardzie do foteli sako. Pufy z wypełnieniem EPS można zakupić wybierając opcję granulat EPS.

Zalecamy wypełnienie standardowe - za najniższą cenę otrzymują Państwo trwałą, wygodną, bezpieczną dla ludzi i środowiska, nieubijającą się pufę.

Proszę pamiętać, że regranulat styropianowy czy granulat EPS niestety nie jest tak trwały jak nasza mieszanka. W razie jakichkolwiek ubytków, na innych aukcjach oferujemy oryginalny granulat EPS w bardzo przystępnej cenie.

PODNÓŻEK

Dajemy możliwość wyboru podnóżka w dowolnych kolorach i jednym z trzech proponowanych przez nas kształtów: małej pufy piłki (35L), pufy roller (40x23cm) lub pufy kwadrat (40x40x25). Jeśli nie otrzymamy informacji na temat kształtu i kolorów podnóżka, do pufy dołączamy standardowo małą piłkę pufę, w identycznych kolorach jak duża.

Podnóżki EGATO

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Trójkolorowa PUFA PIŁKA 450L 100cm+ Podnóżek

Trójkolorowa PUFA PIŁKA 450L 100cm+ Podnóżek

Trójkolorowa pufa piłka XXL 100cm  + podnóżek dla dorosłych i dla dzieci.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii