PIŁKA PUFA XL 300L 80cm

Nowy produkt

Oryginalna pufa piłka 300l EGATO.

Więcej szczegółów

43600 Przedmioty

79,00 zł brutto

  • Wypełnienie granulatem EPS
  • Standardowe wypełnienie mieszanką

PIŁKA PUFA 300L ze 100% SKÓRY EKOLOGICZNEJ

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: 100% BEZFTALANOWA EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE: MIESZANKA PIANKOWO-STYROPIANOWA (STANDARD), GRANULAT EPS - DO WYBORU

WYMIARY: 80x80x50, 300L

GWARANCJA PRODUCENTA: 2 LATA

KRÓTKI OPIS PRODUKTU:

Przedmiotem aukcji jest piłka pufa o pojemności 300L. Wersję kolorystyczną można wybrać dowolnie, wybierając wersje kolorystyczne z wzornika lub tworząc konfigurację własną opierając się na naszej palecie barw. Wymiary pufy to 80cm szerokości, 80cm głębokości oraz 50cm wysokości. Należy pamiętać, że pufa jest meblem bezszkieletowym, dlatego jej wymiary mogą się zmieniać w zależności od wagi osoby użytkującej oraz ułożenia pufy.  Pufa jest standardowo wypełniona mieszanką sprężystych materiałów do produkcji mebli, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania lub regranulatem styropianowym - do wyboru. Wybierając opcję wypełnienia granulatem EPS, otrzymujemy pufę wypełnioną najwyższej jakości granulatem EPS. Polistyrenowe kulki swobodnie przemieszczające się wewnątrz pufy są surowcem pierwszej jakości, zapewniają wysoki komfort użytkowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Materiały z których została wykonana są bezpieczne dla ludzi i środowiska, ekologiczna skóra posiada atest PZH.

Pufy w tym rozmiarze zalecane są szczególnie dla dzieci, najlepiej w wieku 5-7 lat. Są doskonałym pomysłem na prezent przy okazji różnych uroczystości: urodzin, dnia dziecka czy pierwszej komunii. Pufa to również świetny pomysł, by ciekawie i z pomysłem urządzić swoje mieszkanie.

KONFIGURACJA WŁASNA

By ułożyć pufę w konfiguracji własnej, należy robić to na przykładzie puf zamieszczonych we wzorniku. Należy podać dwa kolory z naszej palety barw z których będzie ułożona pufa, w kolejności: dominujący-oddzielający. Przykładowo, we wzorze czarno-białym, dominuje kolor czarny, biały jest kolorem oddzielającym. Kolory dominujące są sześciokątne, oddzielający - pięciokątny.

Zalecamy, by przy konfiguracji własnej skontaktować się ze Sprzedającym, by dokładnie ustalić szczegóły dot. wyglądu Waszej pufy. Bardzo chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PIŁKA PUFA XL 300L 80cm

PIŁKA PUFA XL 300L 80cm

Oryginalna pufa piłka 300l EGATO.

Napisz opinię