PIŁKA PUFA XXL 450L 100cm Z PODNÓŻKIEM

Nowy produkt

Oryginalna pufa piłka 450l EGATO w zestawie z podnóżkiem.

Więcej szczegółów

21779 Przedmioty

111,00 zł brutto

  • Wypełnienie granulatem EPS
  • Standardowe wypełnienie mieszanką

PIŁKA PUFA 450L ze 100% SKÓRY EKOLOGICZNEJ

w zestawie z podnóżkiem!

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: 100% BEZFTALANOWA EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE: MIESZANKA PIANKOWO-STYROPIANOWA (STANDARD), GRANULAT EPS

WYMIARY: 100x100x60 450L (PUFA), 35-40CM, 35L (PODNÓŻEK)

GWARANCJA PRODUCENTA: 2 LATA

KRÓTKI OPIS PRODUKTU:

Przedmiotem aukcji jest piłka pufa o pojemności 450L w zestawie z podnóżkiem. Wersję kolorystyczną można wybrać dowolnie, wybierając wersje kolorystyczne z wzornika lub tworząc konfigurację własną opierając się na naszej palecie barw.

Wymiary pufy to 100cm szerokości, 100cm głębokości oraz 60cm wysokości. Należy pamiętać, że pufa jest meblem bezszkieletowym, dlatego jej wymiary mogą się zmieniać w zależności od wagi osoby użytkującej oraz ułożenia pufy.

W tej ofercie do każdej pufy dołączamy podnóżek, który w standardzie ma ok 35-40cm średnicy. Kolorystyka jest identyczna jak w dużej pufie. Dajemy możliwość wyboru innej kolorystyki oraz kształtu w tej samej cenie - szczegóły w odpowiedniej zakładce poniżej.

Pufa jest standardowo wypełniona mieszanką sprężystych materiałów do produkcji mebli, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania lub regranulatem styropianowym - do wyboru. Wybierając opcję wypełnienia granulatem EPS, otrzymujemy pufę wypełnioną najwyższej jakości granulatem EPS. Polistyrenowe kulki swobodnie przemieszczające się wewnątrz pufy są surowcem pierwszej jakości, zapewniają wysoki komfort użytkowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Materiały z których została wykonana są bezpieczne dla ludzi i środowiska, ekologiczna skóra posiada atest PZH.

Pufy w tym rozmiarze zalecane są zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych, najlepiej od 7 roku życia. Są doskonałym pomysłem na prezent przy okazji różnych uroczystości: urodzin, dnia dziecka czy pierwszej komunii. Pufa to również świetny pomysł, by ciekawie i z pomysłem urządzić swoje mieszkanie.

KONFIGURACJA WŁASNA

By ułożyć pufę w konfiguracji własnej, należy robić to na przykładzie puf zamieszczonych we wzorniku. Należy podać dwa kolory z naszej palety barw z których będzie ułożona pufa, w kolejności: dominujący-oddzielający. Przykładowo, we wzorze czarno-białym, dominuje kolor czarny, biały jest kolorem oddzielającym. Kolory dominujące są sześciokątne, oddzielający - pięciokątny.

Zalecamy, by przy konfiguracji własnej skontaktować się ze Sprzedającym, by dokładnie ustalić szczegóły dot. wyglądu Waszej pufy. Bardzo chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

PODNÓŻEK

Dajemy możliwość wyboru podnóżka w dowolnych kolorach i jednym z czterech proponowanych przez nas kształtów: małej pufy piłki nożnej (35L), małej pufy piłki koszykówki (35L), pufy roller (40x23cm) lub pufy kwadrat (40x40x25). Jeśli nie otrzymamy informacji na temat kształtu i kolorów podnóżka, do pufy dołączamy standardowo małą piłkę pufę, w identycznych kolorach oraz układzie jak duża. Wypełnienie podnóżka w standardzie to mieszanka piankowo-styropianowa, na życzenie może być wypełniony regranulatem styropianowym lub granulatem EPS w tej samej cenie.

Wszelkie informacje dodatkowe dotyczące niestandardowych kolorów czy kształtu podnóżka powinny być zawarte w polu "zostaw wiadomość" w panelu składania zamówienia. Informację można również wysłać poprzez czat, mailowo lub przekazać telefonicznie. Informacje dodatkowe muszą być przekazane zaraz po zakupie!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PIŁKA PUFA XXL 450L 100cm Z PODNÓŻKIEM

PIŁKA PUFA XXL 450L 100cm Z PODNÓŻKIEM

Oryginalna pufa piłka 450l EGATO w zestawie z podnóżkiem.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii