"KOLOROWE SZALEŃSTWO" r. XXL 450L 100cm Z PODNÓŻKIEM

Nowy produkt

Wielokolorowa pufa piłka EGATO 450L 100cm z podnóżkiem.

Więcej szczegółów

3576 Przedmioty

159,00 zł brutto

  • Wypełnienie granulatem EPS
  • Standardowe wypełnienie mieszanką

PIŁKA PUFA "Kolorowe szaleństwo" 450L ze SKÓRY EKOLOGICZNEJ z podnóżkiem

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: BEZFTALANOWA EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE: MIESZANKA PIANKOWO-STYROPIANOWA (STANDARD), Granulat EPS - DO WYBORU PRZY ZAKUPIE

WYMIARY: 100x100x60cm - 450L (pufa), 35-40cm - 35L (podnóżek)

GWARANCJA PRODUCENTA: 2 LATA

KRÓTKI OPIS PRODUKTU

Przedmiotem aukcji jest piłka pufa "kolorowe szaleństwo" o pojemności 450L z podnóżkiem o pojemności 35L. Wersję kolorystyczną należy wybrać przy zakupie z dostępnych modeli z wzornika, bądź skomponować własną. Wymiary pufy to 100cm szerokości, 100cm głębokości oraz 60cm wysokości. Należy pamiętać, że pufa jest meblem bezszkieletowym, dlatego jej wymiary mogą się zmieniać w zależności od wagi osoby użytkującej oraz ułożenia pufy. Pufa jest standardowo wypełniona mieszanką sprężystych materiałów do produkcji mebli, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania lub granulatem EPS - do wyboru przy zakupie. Materiał z którego została wykonana - ekoskóra dollaro, również posiada atest PZH.

Jako producent, zalecamy ten rozmiar dla dzieci (najlepiej od siódmego roku życia), nastolatków i dorosłych. Są doskonałym pomysłem na prezent przy okazji różnych uroczystości: urodzin, dnia dziecka czy pierwszej komunii. Pufa to również świetny pomysł, by ciekawie i z pomysłem urządzić swoje mieszkanie.

PODNÓŻEK

Dajemy możliwość wyboru podnóżka w dowolnych kolorach i jednym z czterech proponowanych przez nas kształtów: małej pufy piłki nożnej (35L), małej pufy piłki koszykówki (35L), pufy roller (40x25cm) lub pufy kwadrat (40x40x25). Jeśli nie otrzymamy informacji na temat kształtu i kolorów podnóżka, do zestawu dołączymy małą piłkę pufę w takiej samej konfiguracji kolorystycznej jak duża. Wypełnienie podnóżka w standardzie to mieszanka piankowo-styropianowa, na życzenie może być wypełniony regranulatem styropianowym lub granulatem EPS w tej samej cenie. Informacje na temat niestandardowych kształtów, wypełnień oraz kolorów należy wpisać przy składaniu zamówienia w polu “wiadomość do Sprzedającego”.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

"KOLOROWE SZALEŃSTWO" r. XXL 450L 100cm Z PODNÓŻKIEM

"KOLOROWE SZALEŃSTWO" r. XXL 450L 100cm Z PODNÓŻKIEM

Wielokolorowa pufa piłka EGATO 450L 100cm z podnóżkiem.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii