PUFA KOSTKA Z OCZKAMI 35cm

Nowy produkt

PUFA KOSTKA Z OCZKAMI 35cm

Więcej szczegółów

18800 Przedmioty

43,99 zł brutto

  • Wypełnienie granulatem EPS
  • Standardowe wypełnienie mieszanką

PUFA KOSTKA 35cm Z KROPKAMI

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: 100% BEZFTALANOWA EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE: MIESZANKA PIANKOWO-STYROPIANOWA (STANDARD) LUB GRANULAT EPS

WYMIARY: 35x35x35CM

Przedmiotem aukcji jest kwadratowa pufa kostka z oczkami, z bokami o długości 35cmWersję kolorystyczną można wybrać dowolnie, wybierając wersje kolorystyczne z wzornika lub palety barw znajdującej się na aukcji. Instrukcję dot. dobierania kolorów opisujemy w tekście poniżej. Kostka jest meblem bezszkieletowym, dlatego jej wymiary mogą się zmieniać w zależności od wagi osoby użytkującej, ułożenia pufy lub doboru wypełnienia. Pufa jest standardowo wypełniona mieszanką sprężystych materiałów do produkcji mebli, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania. Kostka może być również wypełniona granulatem EPS w tej samej cenie! Materiały z których została wykonana są bezpieczne dla ludzi i środowiska, bezftalanowa, ekologiczna skóra posiada atest PZH.

Nasze kostki mają wiele zastosowań - można na nich siedzieć czy też używać do różnego rodzaju gier czy zabaw. Świetnie sprawdzają się również jako podnóżki. Pufy z powodzeniem użytkowane są w różnego rodzaju placówkach oświatowych, bibliotekach, przedszkolach, ośrodkach sportowych czy ośrodkach kultury. Doskonale nadają się jako element wystroju pokoju, salonu, balkonów czy oranżerii. Bardzo niska waga oraz zastosowanie odpowiednich materiałów zapewniają bezpieczeństwo w użytkowaniu przez najmłodszych.

KONFIGURACJA WŁASNA

By ułożyć pufę w konfiguracji własnej, należy robić to na przykładzie puf zamieszczonych we wzorniku. Należy podać dwa kolory z naszej palety barw z których będzie ułożona pufa, w kolejności: kostka-oczka. Przykładowo, we wzorze nr 1 - czarno-białym, kolor czarny jest kolorem tła, biały jest kolorem oczek.

Zalecamy, by przy konfiguracji własnej skontaktować się ze Sprzedającym, by dokładnie ustalić szczegóły dot. wyglądu Waszej pufy, szczególnie w przypadku gdy pufa ma mieć więcej kolorów niż dwa. Bardzo chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

UWAGA!

Zdjęcia kostek we wzorniku robione są na przykładzie puf o różnych długościach boków i mają tylko charakter poglądowy dla zobrazowania wyglądu kolorów. Każdy z oferowanych przez nas rozmiarów nie tylko różni się długością boków, ale również rozmieszczeniem oczek dla zachowania odpowiedniej symetrii. Oczka dla każdego oferowanego przez nas rozmiaru, zawsze mają średnicę 8,5cm!

Każde zdjęcie z wzornika posiada dokładny opis swojego rozmiaru w tytule. By sprawdzić rzeczywisty rozmiar pufy z galerii, wystarczy kliknąć zdjęcie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PUFA KOSTKA Z OCZKAMI 35cm

PUFA KOSTKA Z OCZKAMI 35cm

PUFA KOSTKA Z OCZKAMI 35cm

Napisz opinię