Piłka pufa 450L, XXL 100cm + podnóżek

Nowy produkt

Pufa piłka XXL 100cm  + podnóżek dla dorosłych i dla dzieci.

Więcej szczegółów

5458 Przedmioty

111,00 zł brutto

  • Wypełenie granulatem EPS
  • Standardowe wypełnienie mieszanką

Pufa soccer XXL 450l + Podnóżek typ do wyboru

Do zdefiniowania kolorów pufy można posłużyć się ostatnim zdjęciem z galerii. Jest to próbnik z nazwami kolorów, pierwszy kolory jest dominujacy. 

Pufa wykonana jest ze skóry ekologicznej 1-go gatunku – dollaro, szyta maszynowo specjalnymi nićmi do produktów skórzanych. Piłka wypełniana jest ciśnieniowo co gwarantuje odpowiedni poziom ubicia, kształt oraz sprężystość. W zależności od upodobań pufę można otworzyć zamkiem błyskawicznym, zabezpieczonym zamknięciem typu rzep i odsypać\dosypać materiału wypełniającego. Rozmiar piłki dedykowany jest dla użytkowników dorosłych oraz dzieci >7lat.

Standardowym wypełnieniem  jest mieszanka wypełnieniowa: maszynowo mielony styropian z domieszką pianki. Zastosowanie tych materiałów wydłuża żywotność wypełnienia i nie trzeba z czasem go uzupełniać – zalecane jest dla dzieci przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Opcjonalnym wypełnieniem jest granulat EPS – praktyczniejszy i wytrzymalszy w użytkowaniu dla osób powyżej 70kg ,nie ugina się podczas siadania i jest stabilniejsze + 15zł.

Granulat EPS

 

DO PUFY JAKO GRATIS MOŻE BYĆ DOŁĄCZONY PODNÓŻEK W POSTACI :

1) OPCJA „PIŁKA” - PODNÓŻEK PIŁKA  WYKONANY Z TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW ALE MOŻE BYĆ Z UPEŁNIE INNYCH KOLORACH - WYMIARY PODNÓŻKA 40cm x 40cm x 35cm

2) OPCJA „ROLLER” - PODNÓŻEK ROLLER WYKONANY Z TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW I TĄ SAMĄ METODĄ - O WYMIARACH 40cm X 40cm X 23-25cm

3) OPCJA „KWADRAT” - PODNÓŻEK  KWADRAT WYKONANY Z TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW I TĄ SAMĄ METODĄ – O WYMIARACH 40cm X 40cm X 23cm

ZALETY PUFY:

- mobilność i bardzo mała waga piłki (ok 6kg) co sprawia że możemy ja przenieść i umiejscowić gdziekolwiek zapragniemy, w domu, mieszkaniu, tarasie czy w ogrodzie.

- idealna forma prezentu/podarunku dla bliskich, fanów piłki nożnej i nie tylko.

- praktyczność i łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy ja przetrzeć wilgotną szmatką aby plamy zniknęły i powrócił dawny blask.

- wypełnienie daje poczucie komfortu, pozwala odpocząć, zrelaksować się po ciężkim dniu

 

PUFA – PIŁKA MA BARDZO WIELE ZASTOSOWAŃ PRAKTYCZNYCH, MOŻEMY NA NIEJ:

· Siedzieć

· Leżeć

· Pracować

· Medytować

· Czytać, grać

Próbnik kolorów Egato

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Piłka pufa 450L, XXL 100cm + podnóżek

Piłka pufa 450L, XXL 100cm + podnóżek

Pufa piłka XXL 100cm  + podnóżek dla dorosłych i dla dzieci.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii