Pufa roller 40x25cm

Nowy produkt

Niska Pufa dla dzieci

Więcej szczegółów

299 Przedmioty

Wysyłka 24h

24,99 zł brutto

 • Wypełnienie granulatem EPS
 • Standardowe wypełnienie mieszanką

PRODUCENT: EGATO, POLSKA MARKA Z PODHALA

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: 100% EKO-SKÓRA Z ATESTEM PZH

WYPEŁNIENIE: MIESZANKA PIANKOWO-STYROPIANOWA (STANDARD), GRANULAT EPS, REGRANULAT STYROPIANOWY - DO WYBORU

WYMIARY: 40x40x25CM

KRÓTKI OPIS PRODUKTU:

Przedmiotem aukcji jest okrągła pufa roller, w 20 wersjach kolorystycznych do wyboru. Wymiary pufy to 40cm średnicy i 25cm wysokości. Pufa jest standardowo wypełniona mieszanką sprężystych materiałów do produkcji mebli, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania, może być również wypełniona wysokiej jakości granulatem EPS lub regranulatem styropianowym. Pufa jest meblem bezszkieletowym, zalecanym głównie dla dzieci. Materiały z których została wykonana są bezpieczne dla ludzi i środowiska, ekologiczna skóra posiada atest PZH. Pufy z powodzeniem użytkowane są w różnego rodzaju placówkach oświatowych, bibliotekach, przedszkolach czy ośrodkach kultury. Zalecane dla dzieci w wieku 4-6 lat jako siedziska, służą też do zabawy lub też jako podnóżek do dużych foteli.

WERSJE KOLORYSTYCZNE PRODUKTU

Ważne! Po zakupie należy potwierdzić wybrany przez siebie kolor w wiadomości do Sprzedającego. Wybierając go, należy posługiwać się nazwami kolorów z zamieszczonego tutaj wzornika, ewentualnie można podać jego numer. W przypadku puf dwukolorowych, proszę pamiętać że pierwszy kolor który Państwo wskażecie jest kolorem dominującym!

Próbnik kolorów EGATO

Obecnie, na rynku dominują jasne, pastelowe barwy, które rozświetlają wnętrza i sprawiają, że nasz dom emanuje ciepłem. Pufa pozwoli Państwu lekko, bez nadmiernego wysiłku i niskim kosztem odświeżyć i rozjaśnić wnętrze swojego domu.

Kupując u nas, mogą Państwo zrealizować swoje własne pomysły na wygląd zamawianego produktu. Realizujemy projekty jedno, dwu i wielokolorowe. Każdy może zostać projektantem, każdy może wybrać kolor jaki uzna za odpowiedni bez żadnych dodatkowych kosztów!

Uwaga! Dla zainteresowanych jakością naszego materiału oraz wyglądem kolorów “na żywo”, przygotowaliśmy specjalne próbniki, które możemy wysłać całkowicie za darmo! Wystarczy wysłać do nas wiadomość wraz z adresem, na który możemy wysłać próbnik.

ZALETY PRODUKTU:

 1. Pufa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów WYŁĄCZNIE POLSKICH PRODUCENTÓW!

 2. Nasze produkty są lekkie, można je swobodnie przenosić w miejsca gdzie tylko zapragniemy.

 3. Eko-skóra jest bardzo łatwa i praktyczna w utrzymaniu czystości. Aby usunąć zabrudzenia, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Plamy znikną, a pufa odzyska pierwotny blask.

 4. Pufy są meblami o konstrukcji bezszkieletowej, dlatego są bardzo bezpieczne dla najmniejszych pociech w naszych domach.

 5. Nasze produkty to idealna forma prezentu/podarunku dla naszych bliskich, nie tylko dla dzieci!

Nasze pufy mają bardzo wiele zastosowań praktycznych, możemy na nich:

 • siedzieć,

 • leżeć,

 • pracować,

 • medytować,

 • czytać,

 • grać,

 • mogą służyć jako zabawki edukacyjne dla dzieci.

Gwarantujemy najlepszą jakość wykonania naszych puf:

 1. Nie wykorzystujemy tanich, chińskich, świecących materiałów. Pufy wykonane są z najwyższej jakości surowców: skór, nici, zamków i rzep WYŁĄCZNIE POLSKICH PRODUCENTÓW!

 2. Ekoskóra cechuje się dużą wytrzymałością oraz nieścieralnością. Jej kolory są intensywne i żywe jak na zdjęciach. Używamy jednakowo mocnego materiału pierwszego gatunku, dzięki czemu możemy zagwarantować wykonanie produktów najlepszej jakości. Nasze skóry posiadają atest PZH.

 3. Używamy tylko polskich nici, przeznaczonych specjalnie do wyrobów meblarskich. Nici te nie tylko cechują się sporą wytrzymałością, ale też zapewniają walory estetyczne i użytkowe ściegów i szwów.

 4. Przed wydostaniem się wypełnienia na zewnątrz chroni system zabezpieczający składający się z zamka suwakowego-błyskawicznego oraz rzep maskujących. Elementy te, pochodzące oczywiście od polskiego producenta, pozwalają również na  swobodne dostanie się do środka pufy, dzięki czemu samemu można zarządzać ilością wypełnienia.

Umożliwiamy samodzielny wybór wypełnienia w zależności od potrzeb:

 1. Standardowym wypełnieniem jest mieszanka sprężystych materiałów do produkcji mebli. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów, pufa po odkształceniu wraca do swojego pierwotnego stanu. Materiały te są bardzo żywotne dzięki czemu pufy są bardzo trwałe - nie ma potrzeby częstego uzupełniania wypełnienia! W odniesieniu do zwykłego regranulatu styropianowego, zastosowanie mieszanki daje dużo lepsze efekty za jeszcze mniejszą cenę! Mieszanka polecana jest głównie dla dzieci ale też dla osób o wadze nie przekraczającej 80kg.

 2. Na życzenie w tej samej cenie możemy wypełnić pufę regranulatem styropianowym.

 3. Dla wymagających oferujemy wypełnienie granulatem EPS. Granulat pochodzi od polskiego producenta, jest surowcem pierwszej jakości. Granulki styropianowe sprawiają że pufa idealnie układa się pod ciężarem ciała, jest twarda i bardzo wygodna. Granulat ten zalecany jest głównie dla osób dorosłych, używamy go również w standardzie do foteli sako.

Zalecamy wypełnienie standardowe - za najniższą cenę otrzymują Państwo trwałą, wygodną, bezpieczną dla ludzi i środowiska, nieubijającą się pufę.

Proszę pamiętać, że regranulat styropianowy czy granulat EPS niestety nie jest tak trwały jak nasza mieszanka. W razie jakichkolwiek ubytków, na innych aukcjach oferujemy oryginalny granulat EPS w bardzo przystępnej cenie.

UWAGA! W przypadku puf typu roller, kostka oraz piłka, standardowym wypełnieniem jest mieszanka piankowo-styropianowa. W przypadku foteli sako, jako standardowego wypełnienia używamy tylko najlepszej jakości granulatu EPS. Szczegóły dotyczące standardowych wypełnień są wyszczególnione w charakterystyce i opisie każdego przedmiotu, którą można znaleźć na górze strony.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pufa roller 40x25cm

Pufa roller 40x25cm

Niska Pufa dla dzieci

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii